Krajské inspektoráty


28.12.2013
Mgr. Martin Procházka
ředitel inspektorátu
tel.: 235 091 096
mobil: 602 615 763
e-mail: Martin.Prochazka@csicr.cz
 
PaedDr. Jana Křesťanová
zástupkyně ředitele inspektorátu
tel.: 235 091 003
mobil: 607 005 359
e-mail: Jana.Krestanova@csicr.cz



STŘEDOČESKÝ INSPEKTORÁT
Arabská 683, 160 66 Praha 6
csi.s@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: 235 091 034
mobil: 728 856 652
 
Mgr. Petr Drábek
ředitel inspektorátu
tel.: 235 091 033
mobil: 606 452 964
e-mail: Petr.Drabek@csicr.cz
 
Mgr. Viktor Keller
zástupce ředitele inspektorátu
tel.: 235 091 035
mobil: 728 868 162
e-mail: Viktor.Keller@csicr.cz
 
Detašovaná pracoviště
U Staré sladovny 470, 088 00 Nymburk: 325 514 654



PLZEŇSKÝ INSPEKTORÁT
Koperníkova 26, 301 00 Plzeň
csi.p@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: 377 201 571
mobil: 723 371 737
fax: 377 201 591
 
Ing. Pavel Honzík
ředitel inspektorátu
tel.: 377 201 572
mobil: 606 452 910
e-mail: Pavel.Honzik@csicr.cz
 
Mgr. Miroslava Vlčková
zástupkyně ředitele inspektorátu
tel.: 377 201 573
mobil: 728 856 578
e-mail: Miroslava.Vlckova@csicr.cz
 
 
 

KARLOVARSKÝ INSPEKTORÁT
Kollárova 15, 360 09 Karlovy Vary
csi.k@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: 353 242 221
mobil: 720 527 428
fax: 353 242 220
 
Mgr. Zdenka Spalová
ředitelka inspektorátu
tel.: 353 242 222
mobil: 728 868 153
e-mail: Zdenka.Spalova@csicr.cz
 
Mgr. Martina Fenclová
zástupkyně ředitelky inspektorátu
tel.: 353 242 223
mobil: 607 005 288
e-mail: Martina.Fenclova@csicr.cz 
 

ÚSTECKÝ INSPEKTORÁT
W. Churchilla 6/1348, 400 01 Ústí nad Labem
csi.u@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: 475 240 300
mobil: 723 408 070
fax: 475 240 301
 
Ing. Varja Paučková 
ředitelka inspektorátu
tel.: 475 240 300
mobil: 607 005 320 
e-mail: Varja.Pauckova@csicr.cz 
 
Mgr. Hana Podešvová
zástupkyně ředitelky inspektorátu
tel.: 475 240 312
mobil: 721 453 005
e-mail: Hana.Podesvova@csicr.cz
 
Detašovaná pracoviště
Pod nemocnicí 2381, 440 01 Louny: 415 623 350
 
 

JIHOČESKÝ INSPEKTORÁT
Dukelská 23, 370 01 České Budějovice
csi.c@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: 386 111 111
mobil: 606 144 957
fax: 386 356 352
 
PhDr. Jana Bartošová
ředitelka inspektorátu
tel.: 386 111 112
mobil: 606 507 865
e-mail: Jana.Bartosova@csicr.cz
 
Mgr. Miroslav Doležal
zástupce ředitelky inspektorátu
tel.: 386 111 114
mobil: 728 652 351
e-mail: Miroslav.Doležal@csicr.cz
 
 

LIBERECKÝ INSPEKTORÁT
Masarykova 801/28, 460 01 Liberec
csi.l@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: 485 234 411
mobil: 723 576 348
fax: 485 234 404
 
Mgr. Milan Rambousek
ředitel inspektorátu
tel.: 485 234 400
mobil: 607 005 448
e-mail: Milan.Rambousek@csicr.cz 
 
Mgr. Iva Kvízová
zástupkyně ředitele inspektorátu
tel.: 485 234 420
mobil: 721 447 687
e-mail: Iva.Kvizova@csicr.cz
 
 

KRÁLOVÉHRADECKÝ INSPEKTORÁT
Wonkova 1142, 500 02 Hradec Králové
csi.h@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: 495 279 100
mobil: 723 576 326
fax: 495 279 102
 
Mgr. Bc. Miluše Urbanová, Ph.D.
ředitelka inspektorátu
tel.: 495 279 106
mobil: 606 437 137
e-mail: Miluse.Urbanova@csicr.cz
 
Mgr. Renata Nehybová
zástupkyně ředitelky inspektorátu
tel.: 495 279 104
mobil: 728 856 531
e-mail: Renata.Nehybova@csicr.cz
 
Detašovaná pracoviště
Horská 5, 541 01 Trutnov: 499 828 388
 
 

PARDUBICKÝ INSPEKTORÁT
Rožkova 2432, 530 02 Pardubice
csi.e@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: 466 797 560
mobil: 607 764 788
fax: 466 797 568  
 
Mgr. Pavel Skokan
ředitel inspektorátu
tel.: 466 797 562
mobil: 606 507 805
e-mail: Pavel.Skokan@csicr.cz
 
Ing. Jan Černý
zástupce ředitele inspektorátu
tel.: 466 797 569
mobil: 607 765 440
e-mail: Jan.Cerny@csicr.cz
 
 
 

INSPEKTORÁT V KRAJI VYSOČINA
Zborovská 3, 586 01 Jihlava
csi.j@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: 567 310 015
mobil: 728 868 147
fax: 567 303 027
 
PaedDr. Jaroslava Rybová
ředitelka inspektorátu
tel.: 567 303 027
mobil: 720 149 019
e-mail: Jaroslava.Rybova@csicr.cz 

Mgr. Stanislav Novotný
zástupce ředitelky inspektorátu
tel.: 567 303 720
mobil: 728 951 899
e-mail: Stanislav.Novotny@csicr.cz
 
Detašovaná pracoviště
Štáflova 2003, 580 01 Havlíčkův Brod: 569 471 142, 569 471 133 + fax
 
 

JIHOMORAVSKÝ INSPEKTORÁT
Křížová 22, 603 00 Brno
csi.b@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: 543 541 283
mobil: 723 576 312
 
PhDr. Irena Borkovcová, MBA
ředitelka inspektorátu
tel.: 543 541 271
mobil: 728 856 665
e-mail: Irena.Borkovcova@csicr.cz
 
Mgr. Ivana Přichystalová
zástupkyně ředitelky inspektorátu
tel.: 543 541 231
mobil: 728 947 216
e-mail: Ivana.Prichystalova@csicr.cz
 
Detašované pracoviště
Štefánikova 28, 695 01 Hodonín: 518 352 101 (PaedDr. Zábranský)
 
 

OLOMOUCKÝ INSPEKTORÁT
Wellnerova 25, 779 00 Olomouc
csi.m@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: 585 540 114
mobil: 723 576 318
 
Mgr. Lenka Zedková
ředitelka inspektorátu
tel.: 585 540 150
mobil: 728 856 504
e-mail: Lenka.Zedkova@csicr.cz
 
Mgr. Michal Hlaváček
zástupce ředitelky inspektorátu
tel.: 585 540 126
mobil: 606 034 576
e-mail: Michal.Hlavacek@csicr.cz
 
 
 

MORAVSKOSLEZSKÝ INSPEKTORÁT
Matiční 20, 702 00 Ostrava
csi.t@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: 596 115 474
mobil: 607 005 363
fax: 596 115 473
 
PhDr. Hana Slaná 
ředitelka inspektorátu
tel.: 596 115 487
mobil: 702 004 839
e-mail: Hana.Slana@csicr.cz 

Mgr. Kazimierz Worek
zástupce ředitelky inspektorátu
tel.: 596 130 665
mobil: 607 005 372
e-mail: Kazimierz.Worek@csicr.cz  
 
Detašovaná pracoviště
Štefánikova 9, 741 01 Nový Jičín: 556 702 221, 556 706 342
Husova 17, 746 01 Opava: 553 623 520, 553 716 117
 
 

ZLÍNSKÝ INSPEKTORÁT
Zarámí 88, P. O. Box 125, 760 01 Zlín
csi.z@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: 577 653 208
mobil: 723 064 691
fax: 577 224 018
 
PhDr. Vlastislav Kožela
ředitel inspektorátu
tel.: 577 653 209; 577 224 019
mobil: 728 824 329
e-mail: Vlastislav.Kozela@csicr.cz
 
Mgr. Zdeněk Ševela
zástupce ředitele inspektorátu
tel.: 577 653 202
mobil: 728 952 004
e-mail: Zdenek.Sevela@csicr.cz
 
 
 

ČESKÁ ŠKOLNÍ INSPEKCE
Fráni Šrámka 37, 150 21 Praha 5

tel. : +420 251 023 127
e-mail: posta@csicr.cz
Úřední hodiny: pondělí, středa     7.45 - 17.00

ID datové schránky ČŠI: g7zais9
IČO: 00638994
Podatelna ústředí:
pondělí, středa 7.45 - 17.00
úterý, čtvrtek 7.45 - 16.15
pátek 7.45 - 14.45
 
© 2016 Česká školní inspekce