Kariéra

Vyhlášení výběrového řízení - rada / odborný rada - školní inspektor/ka - Pražský inspektorát

23.09.2021
Ústřední školní inspektor České školní inspekce jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů vyhlašuje výběrové řízení na služební místo rada / odborný rada – školní inspektor/ka v odboru inspekční činnosti (s místem výkonu služby: Pražský inspektorát České školní inspekce, sídlo v Praze) s výkonem služby ve služebním poměru na dobu neurčitou. Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 4. 10. 2021, tj. v této lhůtě zaslané na adresu České školní inspekce.
 

Vyhlášení výběrového řízení - rada / odborný rada - školní inspektor/ka - Inspektorát v Kraji Vysoči

21.09.2021
Ústřední školní inspektor České školní inspekce jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů vyhlašuje výběrové řízení na služební místo rada / odborný rada – školní inspektor/ka v odboru inspekční činnosti (s místem výkonu služby: Inspektorát v Kraji Vysočina České školní inspekce, sídlo v Jihlavě) s výkonem služby ve služebním poměru na dobu neurčitou. Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 1. 10. 2021, tj. v této lhůtě zaslané na adresu České školní inspekce. 
 

Vyhlášení výběrového řízení - rada / odborný rada - školní inspektor/ka - Jihomoravský inspektorát

21.09.2021
Ústřední školní inspektor České školní inspekce jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů vyhlašuje výběrové řízení na služební místo rada / odborný rada – školní inspektor/ka v odboru inspekční činnosti (s místem výkonu služby: Jihomoravský inspektorát České školní inspekce, sídlo v Brně) s výkonem služby ve služebním poměru na dobu neurčitou. Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 1. 10. 2021, tj. v této lhůtě zaslané na adresu České školní inspekce. 
 

Vyhlášení výběrového řízení - rada / odborný rada - školní inspektor/ka - Karlovarský inspektorát II

21.09.2021
Ústřední školní inspektor České školní inspekce jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů vyhlašuje výběrové řízení na služební místo rada / odborný rada – školní inspektor/ka v odboru inspekční činnosti (s místem výkonu služby: Karlovarský inspektorát České školní inspekce, sídlo v Karlových Varech) s výkonem služby ve služebním poměru na dobu neurčitou. Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 1. 10. 2021, tj. v této lhůtě zaslané na adresu České školní inspekce ...
 

Vyhlášení výběrového řízení - rada / odborný rada - školní inspektor/ka - Karlovarský inspektorát I

21.09.2021
Ústřední školní inspektor České školní inspekce jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů vyhlašuje výběrové řízení na služební místo rada / odborný rada – školní inspektor/ka v odboru inspekční činnosti (s místem výkonu služby: Karlovarský inspektorát České školní inspekce, sídlo v Karlových Varech) s výkonem služby ve služebním poměru na dobu neurčitou. Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 1. 10. 2021, tj. v této lhůtě zaslané na adresu České školní inspekce. 
 

Vyhlášení výběrového řízení - rada / odborný rada - školní inspektor/ka - Moravskoslezský inspektorá

30.08.2021
Ústřední školní inspektor České školní inspekce jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů vyhlašuje výběrové řízení na služební místo rada / odborný rada – školní inspektor/ka v odboru inspekční činnosti (s místem výkonu služby: Moravskoslezský inspektorát České školní inspekce, sídlo v Ostravě) s výkonem služby ve služebním poměru na dobu neurčitou. Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 8. 9. 2021, tj. v této lhůtě zaslané na adresu České školní inspekce. 
 

Vyhlášení výběrového řízení - rada / odborný rada - školní inspektor/ka - Moravskoslezský inspektorá

30.08.2021
Ústřední školní inspektor České školní inspekce jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů vyhlašuje výběrové řízení na služební místo rada / odborný rada – školní inspektor/ka v odboru inspekční činnosti (s místem výkonu služby: Moravskoslezský inspektorát České školní inspekce, sídlo v Ostravě) s výkonem služby ve služebním poměru na dobu neurčitou. Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 8. 9. 2021, tj. v této lhůtě zaslané na adresu České školní inspekce. 
 

Vyhlášení výběrového řízení - rada / odborný rada - školní inspektor/ka - Karlovarský inspektorát II

30.08.2021
Ústřední školní inspektor České školní inspekce jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f)  zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů vyhlašuje výběrové řízení na služební místo rada / odborný rada – školní inspektor/ka v odboru inspekční činnosti (s místem výkonu služby: Karlovarský inspektorát České školní inspekce, sídlo v Karlových Varech) s výkonem služby ve služebním poměru na dobu  neurčitou. Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 8. 9. 2021, tj. v této lhůtě zaslané na adresu České školní inspekce. 
 

Vyhlášení výběrového řízení - rada / odborný rada - školní inspektor/ka - Karlovarský inspektorát I

30.08.2021
Ústřední školní inspektor České školní inspekce jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů vyhlašuje výběrové řízení na služební místo rada / odborný rada – školní inspektor/ka v odboru inspekční činnosti (s místem výkonu služby: Karlovarský inspektorát České školní inspekce, sídlo v Karlových Varech) s výkonem služby ve služebním poměru na dobu neurčitou. Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 8. 9. 2021, tj. v této lhůtě zaslané na adresu České školní inspekce.
 

Vyhlášení výběrového řízení - personalista/personalistka oddělení profesního rozvoje

25.08.2021
Česká školní inspekce vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice v pracovním poměru personalista/personalistka oddělení profesního rozvoje pro pracoviště Praha – ústředí České školní inspekce. Přihlášku s požadovanými doklady zasílejte do 6. září 2021, a to na adresu České školní inspekce. 
 

   1 2 3 4 5 6 7