Krajské inspektoráty

Mgr. Martin Procházka
ředitel inspektorátu
e-mail: Martin.Prochazka@csicr.cz
 
Mgr. Jana Holá
zástupkyně ředitele inspektorátu
e-mail: Jana.Hola@csicr.cz


STŘEDOČESKÝ INSPEKTORÁT ČESKÉ ŠKOLNÍ INSPEKCE
Arabská 683, 160 66 Praha 6
csi.s@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: +420 235 091 034, +420 728 856 652
 
Mgr. Iveta Hroudová 
ředitelka inspektorátu
e-mail: Iveta.Hroudova@csicr.cz 
 
Mgr. Viktor Keller
zástupce ředitele inspektorátu
e-mail: Viktor.Keller@csicr.cz


PLZEŇSKÝ INSPEKTORÁT ČESKÉ ŠKOLNÍ INSPEKCE
Koperníkova 26, 301 00 Plzeň
csi.p@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: +420 377 201 571, +420 377 201 576
 
Ing. Pavel Honzík
ředitel inspektorátu
e-mail: Pavel.Honzik@csicr.cz
 
Mgr. Miroslava Vlčková
zástupkyně ředitele inspektorátu
e-mail: Miroslava.Vlckova@csicr.cz
 
 
KARLOVARSKÝ INSPEKTORÁT ČESKÉ ŠKOLNÍ INSPEKCE
Kollárova 15, 360 09 Karlovy Vary
csi.k@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: +420 353 242 221, +420 728 868 153, +420 607 005 288
 
ředitelka inspektorátu
e-mail: Zdenka.Spalova@csicr.cz
 
Mgr. Martina Fenclová
zástupkyně ředitelky inspektorátu
e-mail: Martina.Fenclova@csicr.cz 


ÚSTECKÝ INSPEKTORÁT ČESKÉ ŠKOLNÍ INSPEKCE
W. Churchilla 6/1348, 400 01 Ústí nad Labem
csi.u@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: +420 475 240 300
 
Ing. Varja Paučková 
ředitelka inspektorátu
e-mail: Varja.Pauckova@csicr.cz 
 
Mgr. Ivana Reihsová
zástupkyně ředitelky inspektorátu
e-mail: Ivana.Reihsova@csicr.cz
 
 
JIHOČESKÝ INSPEKTORÁT ČESKÉ ŠKOLNÍ INSPEKCE
Dukelská 23, 370 01 České Budějovice
csi.c@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: +420 386 111 111, +420 606 144 957
 
PhDr. Jana Bartošová
ředitelka inspektorátu
e-mail: Jana.Bartosova@csicr.cz
 
PaedDr. Josef Erhart
zástupce ředitelky inspektorátu
e-mail: Josef.Erhart@csicr.cz
 
 
LIBERECKÝ INSPEKTORÁT ČESKÉ ŠKOLNÍ INSPEKCE
Masarykova 801/28, 460 01 Liberec
csi.l@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: +420 485 234 411
 
Mgr. Štěpánka Martinková
ředitelka inspektorátu
e-mail: Stepanka.Martinkova@csicr.cz
 
Mgr. Pavla Křepelková 
zástupkyně ředitele inspektorátu
e-mail: Pavla.Krepelkova@csicr.cz
 
 
KRÁLOVÉHRADECKÝ INSPEKTORÁT ČESKÉ ŠKOLNÍ INSPEKCE
Wonkova 1142, 500 02 Hradec Králové
csi.h@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: +420 495 279 100
 
Mgr. Martina Bělková
ředitelka inspektorátu
e-mail: Martina.Belkova@csicr.cz
 
Mgr. Jiří Lukáš 
zástupce ředitelky inspektorátu
e-mail: Jiri.Lukas@csicr.cz 
 
 
PARDUBICKÝ INSPEKTORÁT ČESKÉ ŠKOLNÍ INSPEKCE 
Sukova třída 1556, 530 02 Pardubice
csi.e@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: +420 467 000 512, +420 607 764 788, +420 728 868 155
 
Mgr. Pavel Skokan
ředitel inspektorátu
e-mail: Pavel.Skokan@csicr.cz
 
Ing. Jan Černý
zástupce ředitele inspektorátu
e-mail: Jan.Cerny@csicr.cz
 
 
INSPEKTORÁT ČESKÉ ŠKOLNÍ INSPEKCE V KRAJI VYSOČINA
Zborovská 3, 586 01 Jihlava
csi.j@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: +420 607 005 429
 
PaedDr. Jaroslava Rybová
ředitelka inspektorátu
e-mail: Jaroslava.Rybova@csicr.cz 

Mgr. Ing. Michael Welsh, Ph.D., MBA
zástupce ředitelky inspektorátu
e-mail: michael.welsh@csicr.cz
 
 
JIHOMORAVSKÝ INSPEKTORÁT ČESKÉ ŠKOLNÍ INSPEKCE
Křížová 22, 603 00 Brno
csi.b@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: +420 543 541 283
 
Mgr. Ivana Přichystalová
ředitelka inspektorátu
e-mail: Ivana.Prichystalova@csicr.cz

Mgr. Marek Halla
zástupce ředitelky inspektorátu
e-mail: Marek.Halla@csicr.cz
 
 
OLOMOUCKÝ INSPEKTORÁT ČESKÉ ŠKOLNÍ INSPEKCE
Wellnerova 25, 779 00 Olomouc
csi.m@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: +420 585 540 114, +420 585 540 136
 
Mgr. Michal Hlaváček
ředitel inspektorátu
e-mail: Michal.Hlavacek@csicr.cz

Mgr. Ondřej Havlíček
zástupce ředitele inspektorátu
e-mail: Ondrej.Havlicek@csicr.cz
 
 
MORAVSKOSLEZSKÝ INSPEKTORÁT ČESKÉ ŠKOLNÍ INSPEKCE 
Matiční 20, 702 00 Ostrava
csi.t@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: +420 596 115 474
 
Ing. Magda Dirgasová
ředitelka inspektorátu
e-mail: Magda.Dirgasova@csicr.cz

RNDr. Libor Kubica
zástupce ředitelky inspektorátu
e-mail: Libor.Kubica@csicr.cz
 
Detašovaná pracoviště
Štefánikova 9, 741 01 Nový Jičín: 556 702 221, 556 706 342
 
 
ZLÍNSKÝ INSPEKTORÁT ČESKÉ ŠKOLNÍ INSPEKCE 
Zarámí 88, P. O. Box 125, 760 01 Zlín
csi.z@csicr.cz
 
Sekretariát
tel.: +420 577 653 208, +420 577 653 207
 
PhDr. Vlastislav Kožela
ředitel inspektorátu
e-mail: Vlastislav.Kozela@csicr.cz
 
Mgr. Zdeněk Ševela
zástupce ředitele inspektorátu
e-mail: Zdenek.Sevela@csicr.cz